facebook
HillBomber Free 2015
Nasza cena: 799,00 zł,-
Zamawiana ilość:  
Dostępność Dostępność - 3 dni
Opis produktu



 HillBomber Free

Przedstawiamy Wam deskę z nowej kolekcji HillBomber Longboards dedykowanej na rok 2015 – model Free! W tym roku zostaniecie zaskoczeni nowym designem oraz lepszymi kółkami i truckami w zestawie! Blat w nowej odsłonie brązu i grawerowanym logo prezentuje się znakomicie. Nowe trucki oczywiście o szerokości 180mm skręcają jeszcze lepiej, a koła z nowym rdzeniem o twardości 80a i średnicy 70mm dają Ci  samą radość z jazdy po miejskim asfalcie!

Od setek lat najstarsi tybetańscy mnichowie zadawali sobie jedno pytanie: ,,czy da się stworzyć longboard uniwersalny? Deskę na której nasi uczniowie będą mogli ćwiczyć się w e freerajdzie po stromych stokach gór, trenować skomplikowane figury szaolin, a w niedzielny ranek pojechać do sąsiedniej wioski na targowisko? Deskę, która będzie duchowym przewodnikiem swojego Pana i odkryje przed nim jego własną ścieżkę i styl jazdy.”

Po latach nadeszła odpowiedź na ich rozważania: HillBomber Free to longboard, który nie narzuca ci żadnych ograniczeń, każda droga to dla niego sieć możliwości, przekonaj się sam i znajdź własną ścieżkę!

Cechy dechy:

- długość 108 cm,
- szerokość 24 cm,
- wheelbase 85cm,
- 2 zewnętrzne warstwy bambusa,
- 6 warstw klonu kanadyjskiego.
- trucki HillBomber 180mm
- koła HillBomber 70mm 80a
- łożyska ABEC 11